Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
CZARNI CUP
WYNIKI NIEDZIELA...
Nr meczu | Godzina |
| Nazwy drużyn | Wynik | ||
V m gr. A - VII m gr. B | ||||||
1. | 8.00 – 8.12 | GSS Pszczółki | Olimpia Grudziądz | 2 | 0 | |
VI m gr. A - V m gr. B | ||||||
2. | 8.14 – 8.26 | Bałtyk Gdynia | Czarni II | 0 | 0 | |
VII m gr. A - VI m gr. B | ||||||
3. | 8.28 – 8.40 | Olimpia Elbląg | Gedania Gdańsk | 0 | 1 | |
I m gr. A - IV m gr. B | ||||||
4. | 8.42 – 8.56 | Czarni I | Oliwia Gdańsk | 1 | 0 | |
II m gr. B - III m gr. A | ||||||
5. | 8.58 – 9.12 | Gwiazda Bydgoszcz | Santos Gdańsk | 0 | 2 | |
I m gr. B - IV m gr. A | ||||||
6. | 9.14 – 9.28 | Lechia I Gdańsk | Gryf Tczew | 2 | 0 | |
II m gr. A - III m gr. B | ||||||
7. | 9.30 – 9.44 | Lechia II Gdańsk | Kadra Pomorza 2000 | 1 | 0 | |
VI m gr. A - VII m gr. B | ||||||
8. | 9.50 – 10.02 | Bałtyk Gdynia | Olimpia Grudziądz | 0 | 1 | |
V m gr. A - VI m gr. B | ||||||
9. | 10.04 – 10.16 | GSS Pszczółki | Gedania Gdańsk | 2 | 0 | |
VII m gr. A - V m gr. B | ||||||
10. | 10.18 – 10.30 | Olimpia Elbląg | Czarni II | 0 | 1 | |
Drużyny, które przegrały mecze nr 4 i 5 | ||||||
11. | 10.32 – 10.46 | Oliwia Gdańsk | Gwiazda Bydgoszcz | 4 | 1 | |
Drużyny, które przegrały mecze nr 6 i 7 | ||||||
12. | 10.48 – 11.02 | Gryf Tczew | Kadra Pomorza 2000 | 0(2) | 0(1) | |
PÓŁFINAŁ Drużyny, które wygrały mecze nr 4 i 5 | ||||||
13. | 11.04 – 11.18 | Czarni I | Santos Gdańsk | 1 | 0 | |
PÓŁFINAŁ Drużyny, które wygrały mecze nr 6 i 7 | ||||||
14. | 11.20 – 11.34 | Lechia I Gdańsk | Lechia II Gdańsk | 1(1) | 1(2) | |
VII m gr. A - VII m gr. B | ||||||
15. | 11.40 – 11.52 | Olimpia Elbląg | Olimpia Grudziądz | 2 | 0 | |
VI m gr. A - VI m gr. B | ||||||
16. | 11.54 – 12.06 | Bałtyk Gdynia | Gedania Gdańsk | 0 | 0 | |
V m gr. A - V m gr. B | ||||||
17. | 12.08 – 12.20 | GSS Pszczółki | Czarni II | 0 | 0 | |
Zakończenie (miejsca 9 – 14) | ||||||
| ||||||
Mecz o VII miejsce | ||||||
18. | 13.00 – 13.14 | Gwiazda Bydgoszcz | Kadra Pomorza 2000 | 3 | 0 | |
Mecz o V miejsce | ||||||
19. | 13.16 – 13.30 | Oliwia Gdańsk | Gryf Tczew | 1 | 0 | |
Mecz o III miejsce | ||||||
20. | 13.32 – 13.46 | Santos Gdańsk | Lechia I Gdańsk | 2(2) | 2(3) | |
FINAŁ | ||||||
21. | 13.50 – 14.04 | Czarni I | Lechia II Gdańsk | 0(2) | 0(3) | |
| ||||||
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
Najlepszy zawodnik: Jakub Żubrowski (Czarni I Pruszcz Gdański)
Najlepszy bramkarz: Kacper Dąbrowski (Czarni I Pruszcz Gdański)
Król strzelców: Adrian Machol (Lechia I Gdańsk) – 6 bramek
|
Czarni Pruszcz Gdański | 14:0 | Radunia Stężyca |
2015-06-06, 11:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
dzisiaj: 49, wczoraj: 53
ogółem: 1 303 407
statystyki szczegółowe